CO ZNAMENÁ „POUŽITÝ iPHONE“?

POUŽITÝ iPhone v mnohých evokuje pocit, že se jistojistě musí jednat o telefon nefunkční, kradený nebo jinak vadný. Může to tak být, ale rozhodně NE U NÁS. Založili jsme náš byznys na prodeji kusů, které sice už originální krabici opustily, ovšem opravdu na krátko a jsou stále v top kvalitě. Jde o iPhony, které byly zapůjčeny recenzentům, strávily nějaký čas vystavené v obchodě nebo byly z jiného důvodu vráceny téměř netknuté.


Princip je stejný jako u auta právě opouštějícího autosalon – iPhony díky vybalení z původní krabice ztrácejí oficiální status „nový", tím zároveň okamžitě rapidně klesne jejich cena. Označení „nový“ tedy odpadá, ovšem vlastnosti – a u nejvyšší kategorie A i vzhled – nového kusu nadále přetrvávají.

My pro vás tyto špičkové a prověřené telefony přivážíme z USA a ze států Evropské unie, především pak z Velké Británie a Německa. Pouze stoprocentně funkční iPhony za nesrovnatelně nižší cenu, se zárukou 12 měsíců. Všechny došlé iPhony nejprve pečlivě kontrolují naši technici (kontrola má 50 jednotlivých bodů, kterými projdou jenom kusy ty nejvyšší kvality), následně dochází k roztříděny do kategorií (A nebo B) dle stavu opotřebení – viz tabulka níže. Prodejní balení neobsahuje sluchátka. 

Protože jste si jako zákazníci přáli dostupnost i zcela nových iPhone

vyšli jsme Vám velmi rádi vstříc a v naší nabídce si můžete nyní zakoupit i naprosto nové iPhone, které jsou vykoupeny od zákazníků, jemž se jejich nákup u oficiálních distributorů Apple prostě nelíbil a nakonec se rozhodli pro jiný model nebo barvu. Zkrátka ne každý dárek se vyvede … . Pro vás je to však důvod k radosti protože díky tomu si můžete koupit uplně nové zboží za bezkonkurenční cenu. 

A jak je to s DPH u těchto iPhone? Abychom Vám zajistili výbornou kvalitu, ale zároveň ponechali co nejpříznivější cenu, vykupujeme pouze od osob, které nejsou plátcem a ani osobu registrovanou k dani v jiném členském státě - toto je možné díky tzv. zvláštnímu režimu dle § 90 zákona o DPH, více se můžete informovat na tomto odkaze Ministerstva spravedlnosti: ZDEPokud jste společnost nebo OSVČ, využijte naši nabídku zcela nových iPhone s možností odpočtu DPH. 

Ke každému iPhone od nás vždy dostanete nějaký dárek a také DOPRAVU ZDARMA. Již není nad čím váhat. A pokud máte i tak obavy, ozvěte se nám na naši zákaznickou linku, nebo se přijďte podívat do naší výdejny v pražských Holešovicích. 

Vzhledem k tomu, že veškeré zboží je originální výroby Apple, jsou jeho technické parametry poplatné oficiální distribuci, viz APPLE

KATEGORIE OPOTŘEBENÍ

Nový
Kategorie NOVÝ – výkup od zákazníka
 • jedná se o nový, nerozbalený kus, který je vykoupen od našeho zákazníka
 • záruka 24 měsíců v našem autorizovaném servise
 • iPhone je zcela nový kus nebyl nikdy aktivovaný a vy budete tedy jeho prvnim uzivatelem
A Plus
Kategorie A Plus
 • iPhony, které byly vystaveny na prodejnách, v showroomech nebo byly na zápůjčce u recenzentů
 • jedná se o iPhony v naprosto perfektním stavu, 100% funkčnost a výborný stav jsou samozřejmostí
 • záruka na dané zboží je 12 měsíců
B Plus
Kategorie B Plus
 • iPhony z této kategorie pochází od zákazníků, kteří je nějakou dobu již používali
 • můžete u nich očekávat lehké oděrky nebo vlásečnice na display
 • záruka na dané zboží je 12 měsíců
A
Kategorie A se zárukou 14 dnů
 • iPhony z těchto kategorií jsou stejné jako u Kategorie A, pouze s tím rozdílem, že na ně neplatí záruka 12 měsíců, ale pouze 14 dnů
B
Kategorie B se zárukou 14 dnů
 • iPhony z těchto kategorií jsou stejné jako u Kategorie B, pouze s tím rozdílem, že na ně neplatí záruka 12 měsíců, ale pouze 14 dnů